Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Hasičská soutěž SHČMS v Dolním Čepí

Publikováno . Kategorie .

V neděli 24. května 2015 se v Dolním Čepí konala okrsková soutěž v hasičském sportu. I přes nepřízeň počasí byla účast hasičských sborů a diváků hojná. Zúčastnilo se celkem 9 sborů dobrovolných hasičů. Soutěž byla rozdělena do 3 skupin. V kategorii mužů o první místo bojovalo 13 družstev, v kategorii žen 5 družstev a v kategorii dětí 5 družstev.

Po zahájení sportovního dopoledne proběhlo školení o bezpečnosti a rozlosování pořadí. Následovala štefeta, která kvůli počasí byla oproti minulým rokům poupravena. Této štafety se děti neúčastnily. Další částí hasičského klání byl takzvaný požární útok. Některá družstva se sice potýkala s menšími i většími komplikacemi, ale podporu diváků měla všechna družstva. Pro děti byla zkrácena závodní trať, a tak i ony se mohly utkat o vítězný pohár. Největší obdiv získalo družstvo z Nedvědice, které bylo složeno z těch úplně nejmenších dětí.