Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Hasičská okrsková soutěž – Sejřek

Publikováno . Kategorie .

Hasičská okrsková soutěž

V sobotu 28. května se v obci Sejřek konala okrsková soutěž v hasičském sportu. Na soutěž jsme si sice museli kvůli covidovým opatřením počkat dva roky, ale na jejím průběhu a organizaci to nebylo znát.

O putovní pohár se utkalo celkem 10 sborů dobrovolných hasičů z okrsku Nedvědice. V kategorii mužů to bylo konkrétně 14 družstev, u žen 4 družstva a v kategorii dětí 4 družstva. Na počtu družstev je znát, že se všechny hasičské sbory na obnovu soutěže skutečně těšily. Dosvědčuje to i fakt, že některé sbory poskládaly i více soutěžních týmů. Nejlépe naši obec reprezentovaly ujčovské děti, které s přehledem vyhrály svoji soutěžní kategorii. U mužů to pak byli hasiči z Dolního Čepí, jež skončili na krásném 3. místě. Pomyslnou bramborovou příčku obsadili muži z Kovářové a ujčovské ženy. Všem týmům se povedlo útok zdárně dokončit a celé soutěžní klání se obešlo bez zranění.

Poděkování patří pořadatelům, kteří připravili skvělé zázemí pro konání soutěže. Nesmí se však zapomenout ani na jednotlivé obce zúčastněných sborů, jež soutěž finančně podpořily. V neposlední řadě se musí poděkovat i všem zúčastněným a divákům, protože bez nich by to nebylo ono.

Eliška Večeřová

POŘADÍMUŽIŽENYDĚTI
1.Sejřek ANedvědiceUjčov
2.PernštejnPerštejnNedvědice A
3.Dolní ČepíSejřekPernštejn
4.KovářováUjčovNedvědice B
5.Nedvědice A 
6.Ujčov A 
7.Lískovec A 
8.Sejřek C + Bor 
9.Sejřek B 
10.Lískovec B 
11.Ujčov B 
12.Smrček 
13.Chlébské 
14.Býšovec