Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Nohejbalový turnaj trojic v Ujčově

Publikováno . Kategorie .

Příznivce nohejbalu neodradily ani tropické teploty, proto se sešli v sobotu 9. sprna 2015 v areálu koupaliště v Ujčově, aby poměřili své hráčské schopnosti. V letošním roce se o pohár starosty obce Ujčov utkalo 7 týmů.

Vítězem poháru se stal tým Kanonýři, na druhém místě se umýstil tým Starobrno 3°, loňský vítězný tým Já, ty a pes pro letošní rok obsadil třetí příčku a na čtvrté místo se probojoval Sexy team. Pro návštěvníky bylo připraveno bohaté občerstvení a o večerní zábavu se postarala country kapela.

Poděkování patří členům SDH Ujčov za organizaci, všem hráčům i divákům.

Článek zveřejněný v měsíčním zpravodaji Novinky.

Nohejbalový turnaj trojic O pohár starosty obce Ujčov

V sobotu 8. 8. 2015 se na místním koupališti v Ujčově uskutečnil tradiční nohejbalový turnaj. Jak již bývalo v posledních ročnících zvykem, i letos se pořadatelské role ujal Sbor dobrovolných hasičů Ujčov. Tato akce přilákala 7 týmů trojic, mezi kterými byli i nováčci tohoto turnaje – týmy Drahonína a Olší. Jako tradičně ale také nechyběly týmy ze sousedního Štěpánova a Smrčku.

Letošní turnaj měl velmi dobrou úroveň. Do semifinálových bojů proti sobě nastoupili Kanonýři vs. Sexy Team a Starobrno vs. Já, ty a pes (loňský vítěz turnaje). Finálové utkání nabídlo opravdovou podívanou pro početnou skupinu fanoušků, kteří se přišli na turnaj podívat. A ten, kdo přišel, opravdu nelitoval. Týmy Kanonýrů a Starobrna ve finále předváděly své maximum, jako by vůbec nevnímali vysoké teploty, které celý turnaj doprovázely. S postupem času utkání gradovalo a rozhodnout musel 3. set. Tým Kanonýrů v něm dvakrát prohrával (1:4 a 6:9), ale přesto dokázal pokaždé výsledek otočit a po zásluze tento turnaj vyhrát. Druhý tedy skončil tým Starobrno a třetí tým Já, ty a pes.

Večer po turnaji zahrála k poslechu a tanci oblíbená country kapela. Jako pořadatel této akce chci poděkovat obci Ujčov a firmě Autodoprava Slavomil Loukota, kteří přispěli k organizaci turnaje a všem, kteří se podíleli svou dobrou prací na přípravě a průběhu akce.

1. místo – Kanonýři (V. Bednář, M. Bednář, D. Burian)

2. místo – Starobrno (F. Halva, M. Halva, T. Gulda)

3. místo – Já, ty a pes (M. Konůpka, Šustr, Hladík)

4. místo – Sexy Team (T. Křenek, P. Štoudek, Fr. Smolík)

Jaroslav Kříž ml.